logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

#historieFerpay# Łukasz Obieżyświat

Przelewy bez granic > #historieFerpay  > #historieFerpay# Łukasz Obieżyświat

#historieFerpay# Łukasz Obieżyświat

Cześć!

Mam na imię Łukasz, mam 31lat z czego jakieś 5 spędziłem za granicami naszej ojczyzny. Już dzień po obronie pracy licencjackiej ruszyłem do Anglii żeby trochę odpocząć po studiach i zobaczyć trochę świata.

O ile herbata o 5 nie przypadła mi do gustu – fish&chips często sprawiają, że cieknie mi ślinka na samo wspomnienie. Równo co do jednego dnia, w Anglii spędziłem pół roku. Wróciłem do Polski, zamieszkałem w Krakowie, jednak po jakimś czasie obwarzanki się znudziły i znowu skusił zachód, tym razem południowa część Belgi. Nie mogę się zdecydować co mi najbardziej smakowało: belgijska czekolada, przepyszne piwa, frytki czy… kebab w Brukseli!
Następną destynacją były Niemcy, gdzie niedaleko Francuskiej granicy można było raczyć pysznymi badeńskimi winami, oraz bawarskimi piwami! Mniaaaaam! Teraz mieszkam w Bergen i zajadam się hot-dogami z reniferów :) Miejsce jest przepiękne! Jest tylko jeden mały minus – deszcz pada tutaj blisko 300 dni w roku! Polacy w UK, nie narzekajcie, nie jest u was z tą pogodą tak najgorzej!
Pozdrawiam,
Łukasz! :)
Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Niepodległości

11 listopada obchodzić będziemy jedno z najważniejszych świąt polskich - Narodowe Święto Niepodległości. 99 lat temu a dokładnie w 1918...

Zamknij