logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Hello Again! Poznajmy się bliżej.

Przelewy bez granic > Wszystkie  > Hello Again! Poznajmy się bliżej.

Hello Again! Poznajmy się bliżej.

Niedługo minie 5 lat odkąd się znamy. Pamiętasz, jak rejestrowałeś się w naszym serwisie? Jak wysłałeś pierwszy przelew? Kiedy zrozumiałeś, że banki zarabiają na Twoim transferze więcej niż nakazuje przyzwoitość, a pieniądze na koncie Twojej mamy, brata, czy żony w Polsce są dostępne po niemal tygodniu? Kiedy wysokie opłaty za przelewy i zbójecki kurs walut zaczęły denerwować Cię do tego stopnia, że sam zacząłeś szukać alternatywy? Bo nie wierzyłeś, że w XXI wieku tak prosta czynność, jak wysłanie pieniędzy do Polski musi być tak droga, długa i skomplikowana?

 

Właśnie wtedy się poznaliśmy. Znalazłeś w internecie naszą stronę. Zarejestrowałeś się na niej w niecałe 2 minuty. Sprawdziłeś, że opłaty są niskie i stałe, takie same bez względu na to, jaką kwotę wysyłasz. Zauważyłeś, że nie ma żadnych ukrytych kosztów, a przewalutowanie odbywa się zawsze według aktualnego, wysokiego kursu. Zwróciłeś także uwagę na bezpieczeństwo- zaimponowało Ci, że przy dokonywaniu transferów współpracujemy ze znanymi i zaufanymi instytucjami, a nasz serwis skutecznie chroni swoich klientów przed elektronicznymi włamaniami czy internetowymi oszustwami.

A pamiętasz, jak pierwszy raz zarobiłeś z nami 50 funtów?! Dołączyłeś wtedy do Programu Partnerskiego. Pomyślałeś, że masz rodzinę, przyjaciół, znajomych, którzy też wysyłają pieniądze do domu. I tak nas polecałeś, więc dlaczego miałbyś tego nie robić dalej, ale przy okazji zarobić? W ten sposób każda osoba, którą poleciłeś otrzymała od nas darmowy przelew do Polski, a Ty za każdego poleconego użytkownika dostałeś od nas 5 funtów i procent prowizji za kolejne transakcje.

Jesteśmy dumni z faktu, że jesteś naszym klientem. Z tego, że nas polecasz. Że chwalisz nas, jak podobają Ci się nasze działania. Że potrafisz zadzwonić na infolinię lub wysłać wiadomość, jeżeli coś nie działa jak należy.

I o to apelujemy. Pisz, dzwoń, po prostu daj znać. Nasza infolinia ( +48 22 376 27 36 PL, 0 1733 808 928 UK), mejl (contact@ferpay.com) i czat na www.ferpay.com służą nie tylko sprawom technicznym. To także kanały, którymi możesz nam zgłaszać sugestie dotyczące funkcjonowania naszej strony i usług, które oferujemy. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne. Przecież zmieniamy się dla Ciebie.

 

I wiesz co? Dzisiaj obchodzimy Dzień Odnawiania Znajomości i cały poniedziałek 22 maja 2017 będziesz mógł wysłać przelew EXPRESS w promocyjnej cenie -50%. Twój EXPRESS za -50%

 

Hello again!

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak można zaoszczędzić w Norwegii?

Nie od wczoraj wiadomym jest, że Norwegia jest jednym z najdroższych krajów. Koszty utrzymania przekraczają tam wszelkie możliwe średnie europejskie,...

Zamknij