logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Ferpay z myślą o najbliższych

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Ferpay z myślą o najbliższych

Ferpay z myślą o najbliższych

Jesteśmy rodzinną firmą. Taką z zasadami, co lubi wspólne rozmowy o wszystkim i niczym i cieszy się z sukcesów każdego z drużyny Ferpay. Nie wiążą nas żadne relacje rodzinne, ale tak się ze sobą czujemy. Dream team, prawda? :) Dzięki takiej atmosferze bardziej doceniamy proste wartości jak bliskość, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa. Codziennie staramy się je wprowadzać w naszej pracy ponieważ pragniemy byście czuli się u nas jak w domu. Przejrzyste zasady, niskie opłaty, pomocni konsultanci, wszystko to doskonale znacie. A co gdybyśmy poszli o krok dalej?

Nie raz słyszymy od Was historie Waszego życia. Czasami smutne, szalone, najczęściej jednak są to historie osób spełnionych, z głowami pełnych marzeń i planów na przyszłość. Ale też tęskniących do najbliższych, którzy z różnych przyczyn mieszkają setki kilometrów od nas.

Pomyśleliśmy co moglibyśmy Wam jeszcze podarować by ta rozłąką była łatwiejsza do zniesienia. By nie uwierała tak bardzo. Długo siedzieliśmy, padały różne pomysły, najczęściej tak szalone i nierealistyczne, że sami się łapaliśmy za głowę…Gdy nagle olśniło nas – KONTAKT! Najważniejszy jest szybki i prosty kontakt z najbliższymi. Jak go ułatwić? Rozdajmy iPady, dzięki którym nasi klienci jeszcze szybciej będą mogli zadzwonić na przykład przez Skype i zobaczyć się ze swoimi najbliższymi – niezależnie od tego, gdzie akurat przebywają!

Tak zrodził się pomysł na nasz konkurs EUROMANIA – byście dostając świetne narzędzie do tanich przelewów i korzystnej wymiany walut mogli jeszcze na tym skorzystać i zgarnąć iPada lub ultrabooka Asus. Ot, cała tajemnica!

Więcej informacji o konkursie znajdziesz TUTAJ>>>

fp_family_ipad2

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
55 miliardów torebek herbaty i zakaz zbierania grzybów ;) To tylko nieliczne ciekawe fakty o Wielkiej Brytanii – zobaczcie wszystkie!

Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? To z pewnością wiesz, że herbata (i piwo) to narodowe napoje. Doskonale też znasz stosunek Brytyjczyków...

Zamknij