logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Ferpay skutecznie przelewa pieniądze z krainy przepięknych fiordów i zimnego powietrza. Zobacz czego jeszcze nie wiedziałeś o tym kraju!

Przelewy bez granic > Wszystkie  > Ferpay skutecznie przelewa pieniądze z krainy przepięknych fiordów i zimnego powietrza. Zobacz czego jeszcze nie wiedziałeś o tym kraju!

Ferpay skutecznie przelewa pieniądze z krainy przepięknych fiordów i zimnego powietrza. Zobacz czego jeszcze nie wiedziałeś o tym kraju!

Norwegia: raj dla wędkarzy, designu w minimalistycznym wydaniu i przepięknych pejzaży. Kto choć raz był  w tym kraju z pewnością marzy o jeszcze jednej podróży. W Ferpay od lat próbujemy odpowiadać na potrzeby naszych rodaków mieszkających poza granicami kraju dlatego też przelewy z Norwegii do Polski w Ferpay przyjęły się z dużym entuzjazmem, co cieszy nas ogromnie!

Często piszecie do nas, że doceniacie stałe opłaty za usługi niezależnie do kwoty przelewu oraz możliwość łatwego i szybkiego kontaktu z naszymi doradcami. I wiecie co? O to nam chodziło! Dziękujemy za zaufanie i jak zawsze zapraszamy do Ferpay – jedynej polskiej firmy na rynku oferującej korzystne przelewy z Norwegii do Polski.

Mamy dla Was także trochę przyjemności dla oka – zauroczeni tym krajem zebraliśmy dla Was ciekawostki o Norwegii. Znaliście je wszystkie? Nas zaskoczył jak wysoki %  energii w Norwegii jest pozyskiwanej z ekologicznych źródeł – szacun!

kilka faktów o Norwegii

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Poznaj kraj kawą płynący! Czyli… zapraszamy do graficznej podróży po Szwecji :)

Kawa, IKEA, kryminały... kiedy zapytamy kogoś z czym kojarzy mu się Szwecja to możemy być pewni, że padnie chociaż jedna...

Zamknij