logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

E-wallet Ferpay – krótki przewodnik użytkowania

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > E-wallet Ferpay – krótki przewodnik użytkowania

E-wallet Ferpay – krótki przewodnik użytkowania

Przywykliśmy już do kont osobistych, powierniczych, oszczędnościowych czy też subkont. Jednak gdzie umieścić coś takiego jak e-wallet? Czym to jest i jak łatwo daje się odkryć przez rejestrację? Dziś się przekonamy.

Na co dzień korzystamy chętnie i bez zbędnego zastanawiania ze zwykłych kont bankowych. Przelewy na opłaty, kredyty, rachunki osób nam bliższych lub dalszych, słanie pieniędzy na rachunki oszczędnościowe czy też lokaty nie są już rzadkością. Robimy to codziennie nawet nie przykładając do tych czynności zbyt dużej wagi. Dzięki temu obsługa kont wszelkiej maści staje się już wręcz intuicyjna. Trudno znaleźć osobę, która posługując się internetem w mniejszym lub większym stopniu, w końcu nie skusi się na samodzielne operacje finansowe na swoim koncie. Szczególnie, że wszystko można zrobić w zaciszu swojego domu, z kubkiem ulubionej kawy w ręce. Swoje konto natomiast można tak dalece spersonalizować, że operacje na nim mogą być tak proste, można by rzec: wręcz przyjemne, gdyby nie chodziło o upłynnianie swoich ciężko zarobionych pieniędzy :)

Personalizacja

E- wallet należałoby więc właśnie nazwać taką “personalizacją konta w Ferpay”. Dzięki niemu bowiem można ustawić swoje finanse w sposób najwłaściwszy dla siebie i swoich potrzeb. Wystarczy tylko się na nim zarejestrować a odkryjemy nowy wachlarz możliwości. Przejdźmy przez to razem.

E-wallet gdzie jesteś?!

Po zalogowaniu się na swoje konto w Ferpay po lewej stronie wyświetla nam się niebiesko-biała tabelka zatytułowana “Finanse”. W kolumnie drugiej odnajdziemy przyjazną ikonkę i napis E-wallet.

Nadanie hasła
Klikając w wiersz tabeli przenosimy się na nowa stronę. Komunikat na niej jasno nam sygnalizuje, że teraz czas na chwile skupienia. Musimy bowiem określić jakim hasłem będziemy się posługiwać przy każdym kolejnym logowaniu do e-wallet. Wymyśl jakieś hasło i wpisz je dwa razy do formularza.

Jak potwierdzać przelewy?

Kolejnym krokiem jest aktywowanie swojego numeru telefonu. Wykonywanie przelewów na e-wallet jest bowiem zgodne ze standardami każdej platformy finansowej. W tym miejscu więc wybieramy “Potwierdzenie hasłem SMS”, po czym wpisujemy nasz numer telefonu, na który będą przychodziły jednorazowe kody potwierdzające transakcje na naszym koncie e-wallet.

Ostatni krok

Na wpisany numer telefonu przyjdzie nam jednorazowy kod aktywujący nasze konto e-wallet. Wpisując je w pustym polu, które się wyświetli naszym oczom po wybraniu opcji “Potwierdzenie hasłem SMS”, dokonujemy już pełnej rejestracji. I od tej pory możemy korzystać w pełni korzystać ze wszystkich dostępnych usług Ferpay!

Proste, prawda?Jeśli chcesz poczytać więcej jak działa e-wallet to zapraszamy Cię do przewodnika: „Jak zrobić przelew z E-wallet do Polski za 60 groszy? Zobacz 6 prostych kroków!”

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Żyjcie chwilą! Cieszcie się każdym uśmiechem, każdą zabawną sytuacją.”

Gdy pada na kolana - wstaje. Gdy łza wysycha na policzku - uśmiecha się. Gdy mówią jej “odpuść” - nie...

Zamknij