logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Dzień Matki

Przelewy bez granic > Wszystkie  > Dzień Matki

Dzień Matki

Polacy podobnie jak wszystkie nacje wychowane w duchu chrześcijańskim – specjalnym uwielbieniem darzą swoje matki. Matka, mama, mamusia, mamuś– osoba bez której nie byłoby nas na świecie. Bohaterka dnia codziennego, kochająca bezwarunkowo, ciepła, wspierająca, dodająca otuchy, pomocna, troskliwa i czuła.

Mama nigdy nie zapomina o swoim dziecku. My również powinniśmy pamiętać o bohaterkach naszego dzieciństwa nie tylko od święta. Za pocieszanie w chwilach smutku, za wycieranie zasmarkanego noska, za opatrywanie ran po podwórkowych szaleństwach, za wspólne odrabianie lekcji, za dobre rady, za łzy wylane, gdy nie schodziła gorączka.

Szczególnie matek brakuje tym, który dorosłe życie postanowili spędzić z dala od rodzinnego domu. Nie przytuli, nie wypije z nami kawy w tygodniu, nie zjemy u niej niedzielnego rosołu, nie przypilnuje wnuków. Największym marzeniem każdej mamy jest mieć dziecko zawsze przy sobie. Niestety decydując się na życie na emigracji niejako pozbawiamy sami pozbawiamy się jej pomocy. Jednak odcięcie pępowiny i życie na własny rachunek są oznaką dorosłości i naturalnym stanem rzeczy.

 

Dzień Matki potrzebny jest najbardziej… mamom dorosłych już dzieci. Rozluźnienie więzi  jest typowe, gdy dzieli nas duża odległość. Jednak utrzymanie jak najlepszych relacji z rodzicami, zapewnienie im miejsca w naszym codziennym życiu poprzez częsty kontakt telefoniczny, czy internetowy sprawi, że tęskniące mamy poczują radość i satysfakcję.

 

W Dzień Matki, jeżeli nie możemy odwiedzić jej osobiście, ucałować, przynieść drobnego upominku, czy wypić z mamą przysłowiowej herbaty- warto oprócz tradycyjnego telefonu z życzeniami wykonać inny drobny, acz znaczący gest. Po prostu warto wysłać mamie kwiaty, ten stary jak świat, bardzo piękny podarek.

Dlatego razem z Pocztą Kwiatową dostarczymy Twojej mamie nie tylko przelew bezpośrednio na konto lub do odebrania w okienku poczty, ale przy okazji doręczymy do jej domu przepiękny bukiet ulubionych róż, tulipanów, czy frezji. Sprawdźcie konkurs na naszej stronie na Facebooku. Gwarancję, że ten Dzień Matki Wasza Mama zapamięta na długo dajemy w gratisie. :*

 

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Hello Again! Poznajmy się bliżej.

Niedługo minie 5 lat odkąd się znamy. Pamiętasz, jak rejestrowałeś się w naszym serwisie? Jak wysłałeś pierwszy przelew? Kiedy zrozumiałeś,...

Zamknij