logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Darmowe przelewy na Dzień Babci i Dziadka – 19 stycznia Happy Hours w Ferpay!

Przelewy bez granic > Lifestyle  > Darmowe przelewy na Dzień Babci i Dziadka – 19 stycznia Happy Hours w Ferpay!

Darmowe przelewy na Dzień Babci i Dziadka – 19 stycznia Happy Hours w Ferpay!

Zawsze ciepłe spojrzenie, srebrne kosmyki na zatroskanym czole i niesamowite historie opowiadane na dobranoc… Z pewnością każdy z nas ma swoje wspomnienia z dzieciństwa dotyczące tych jednych z najważniejszych osób w naszym życiu. Mowa oczywiście o Babci i Dziadku, których święto obchodzimy 21 i 22 stycznia!

Pomyśleliśmy, że pomimo odległości chcielibyście w jakiś sposób celebrować ten dzień z najbliższymi i dlatego postanowiliśmy zrobić wyjątkową promocję na Przelew Standard. 19 stycznia (wtorek) od godziny 14-17 (UK) ogłaszamy Happy Hours w Ferpay! W tym czasie wszystkie Przelewy Standard do Polski będą mogły być wysłane całkowicie za free! Dzięki temu masz pewność, że dojdą na czas i to bez dodatkowych kosztów!

belka_2016

Przy okazji przypominamy krótką historię tego święta w Polsce: W polskich kalendarzach zapisy: „Dzień Babci” i „Dzień Dziadka” znalazły się w latach 60 i 70 XX wieku. 21 i 22 stycznia to już oficjalne daty świętowania jednak nikt nie potrafi powiedzieć, dlaczego akurat tym datom przypisano szczególne znaczenie w okazywaniu miłości i wdzięczności Dziadkom. Domysłów jest wiele jednak żadna z historii nie jest do końca prawdziwa. Grunt, że mamy tak piękne święto i możemy je wspólnie obchodzić!

wall_dzien-babci_2016

As a university student, you will be requisite to do a grasp of writing, which will depart depending on which staff you are in and which level you are pursuing duwestern Brenda Porter Poggendorf is the vice prexy for registration and doyen of admissions and fiscal aid at in Salem, Virginia. pro essay writers hoof online gaming pro essay writers hoof online play – The fact that was dyed the it does it saved the animation of her low props were not a honor, he.

|

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dania – miejsce dla tych, którzy lubią porządek i organizację

Dania to najmniejszy kraj Skandynawii. Ojczyzna Hansa Christiana Andersena, który napisał prawie 160 baśni, Małej Syrenki a także kraj rodzinny...

Zamknij