logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

Chcesz by działały Ci strony banku i Ferpay? Sprawdź czy korzystasz z najnowszej wersji przeglądarki!

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > Chcesz by działały Ci strony banku i Ferpay? Sprawdź czy korzystasz z najnowszej wersji przeglądarki!

Chcesz by działały Ci strony banku i Ferpay? Sprawdź czy korzystasz z najnowszej wersji przeglądarki!

Kochani, pewnie już znacie nas na tyle żeby wiedzieć, że na punkcie bezpieczeństwa Waszych pieniędzy jesteśmy szczególnie przeczuleni. Nie zasypujemy Was na co dzień informacjami o tych stosach papierów które wypełniamy i audytach, które musimy przechodzić byście mogli spać spokojnie. Przecież po to nas macie! Jednak tym razem i my musimy Was prosić o chwilę uwagi – dla Waszego komfortu i bezpieczeństwa.

Ferpay, jak każda poważna instytucja płatnicza musi spełniać międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Jednym z ważniejszych takich standardów jest PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), który został opracowany przez organizacje płatnicze w celu zapewnienia spójnego poziomu bezpieczeństwa we wszystkich podmiotach, w których dokonywane są operacje z wykorzystaniem kart płatniczych.

Punktów zapisanych w PCI DSS, które Ferpay musi spełniać jest trylion i nie będziemy Was nimi zanudzać. Jednak teraz pojawił się także wymóg do użytkowników. I teraz Kochani prośba do Was – najnowsze standardy bezpieczeństwa PCI DSS wymagają abyście wchodząc m.in. na strony banków czy innych instytucji płatniczych korzystali z najnowszej wersji przeglądarki internetowej. W innym przypadku nie będziecie mogli korzystać nie tylko ze strony Ferpay, ale także z bankowości internetowej. Zazwyczaj przeglądarki aktualizują się automatycznie, ale żeby oszczędzić Wam nerwów przygotowaliśmy mały poradnik jak sprawdzić czy na pewno korzystamy z najnowszej wersji. Zapraszamy!


Jak zaktualizować swoją przeglądarkę? Zobacz nasz praktyczny przewodnik po dwóch najbardziej popularnych przeglądarkach!

Mozilla Firefox

1. Klikamy na przycisk Firefox, znajdujący się w lewym górnym rogu ekranu a następnie klikamy w opcję „O programie Firefox”.
2. Okno „O programie Firefox” zostanie otwarte i Firefox rozpocznie sprawdzanie dostępności aktualizacji. Jeśli aktualizacje będą dostępne, to zostaną pobrane automatycznie. Jeśli najnowsza wersja Firefoksa jest już zainstalowana, wystarczy zamknąć okno „O programie Firefox”.
3. Jeśli aktualizacje nie są dostępne, naciśnij przycisk „Gotowe”, by zamknąć okno.

Zrzut ekranu 2015-04-28 o 15.27.05

Po dodatkowe informacje zapraszamy na oficjalną stronę Mozilli Firefox TUTAJ>>>


Google Chrome

Zazwyczaj przeglądarka aktualizuje się w tle, gdy ją zamkniesz i otworzysz ponownie. Jeśli jednak nie zamkniesz przeglądarki przez jakiś czas, możesz zauważyć, że menu Chrome zmieni kolor na zielony, pomarańczowy  lub czerwony. Kolor zielony oznacza, że aktualizacja jest dostępna od dwóch dni, pomarańczowy – od czterech, a czerwony – od siedmiu dni lub dłużej. Aby zastosować dostępną aktualizację, wykonaj te czynności.

1. Kliknij menu Chrome na pasku narzędzi przeglądarki.
2. Wybierz Aktualizuj Google Chrome.
3. W wyświetlonym oknie dialogowym potwierdzenia kliknij Uruchom ponownie. Przeglądarka zapisze otwarte karty i okna, a gdy znowu się uruchomi, automatycznie je otworzy. Jeśli nie chcesz uruchamiać jej ponownie od razu, kliknij Nie teraz. Aktualizacja zostanie zastosowana automatycznie przy następnym uruchomieniu Google Chrome.

Windows 8: zamknij wszystkie okna i karty Chrome w trybie pulpitu oraz aplikacji Windows 8, a potem znowu uruchom Chrome, by zastosować aktualizację.

Chrome_Ferpay

Po dodatkowe informacje zapraszamy na oficjalną stronę Google Chrome TUTAJ>>>

Jeśli masz wątpliwości możesz także zadzwonić do specjalistów Ferpay – na pewno w chęcią Ci pomożemy! Wejdź na www.ferpay.com i napisz do nas!


* Porady zostały opracowane na podstawie dostępnych informacji na oficjalnej stronie Mozilla Firefox i Google Chrome.

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gdzie pije się najwięcej piwa na świecie? I kiedy tak naprawdę rozpoczynamy wiosnę? Poznaj Zieloną Wyspę z Ferpay!

Irlandczycy uważają, że są tylko dwa powody do zmartwień - albo jesteś chory albo zdrowy. Do tego wiosnę zaczynają już...

Zamknij