logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

3 KROKI! Tylko tyle trzeba, aby zarejestrować się w Ferpay. Zobacz jakie to proste!

Przelewy bez granic > Akademia Ferpay  > 3 KROKI! Tylko tyle trzeba, aby zarejestrować się w Ferpay. Zobacz jakie to proste!

3 KROKI! Tylko tyle trzeba, aby zarejestrować się w Ferpay. Zobacz jakie to proste!

Aby być świadomymi użytkownikami usług wielu serwisów i portali wpierw musimy się na nie zarejestrować. Administratorzy robią wszystko, aby było to proste i tak dalece intuicyjne, jak tylko to możliwe. My również się o to postaraliśmy. Sami sprawdźcie jak łatwo się zarejestrować w serwisie Ferpay!

Wydawać by się mogło, że to nic takiego wpisać podstawowe dane w formularz, prawda? Przecież przywykliśmy do tego na przestrzeni kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu lat życia. Rejestrować się należy, aby móc zapisać dziecko do lekarza, by złożyć rozliczenie podatkowe oraz przy setkach innych spraw administracyjnych i urzędowych.

A jednak widzimy pewne różnice pomiędzy rejestracją papierową a elektroniczną, które niekoniecznie nam się podobają. To często powoduje, że niepotrzebnie rezygnujemy z tak korzystnych dla nas rozwiązań. Dzięki rejestracji bowiem mamy bieżący dostęp do naszych kont, możemy obserwować każdą transakcję, prześledzić historię w każdej chwili a także często korzystać z indywidualnych profitów. Warto więc się do tego przekonać. Razem sprawdźmy jak prosta jest rejestracja w serwisie Ferpay!

Zaczynamy!

Aby rozpocząć przygodę z Ferpay wejdźmy wpierw na stronę www.ferpay.com. Skoro jednak wiemy, że nasze zamiary dotyczą rejestracji, pod tym linkiem znajdziemy bezpośrednie przekierowanie https://ferpay.com/panel/register/.

Oczom naszym ukazuje się prosty formularz. Uzupełniamy go podstawowymi informacjami na nasz temat. Jedną z najważniejszych, od których zależeć będzie powodzenie rejestracji, jest podanie właściwego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Na nie przyjdzie kolejno: unikalny link (na adres mailowy) oraz kod ID i hasło (na podany numer telefonu). Drugie z wymienionych są danymi, których będziemy potrzebować przy logowaniu, czyli jeszcze nie teraz.

Kluczowym w postępie rejestracji będzie zalogowanie się na swoją pocztę i kliknięcie na wysłany w wiadomości link. To on przenosi nas do serwisu, gdzie podajemy resztę danych, o które system dopytuje w dalszej części formularza.

Gdy wpiszemy już wszystkie informacje schodzimy w dół strony. Tam mamy kilka zdań, które czekają na odznaczenie.

Pierwsze z nich, dotyczące zawiadomień o ofertach i promocjach Ferpay, możemy, a nie musimy zaznaczać. Pamiętajmy jednak, że zgoda w tym przypadku spowoduje, iż będziemy na bieżąco z wszelkimi informacjami na ten temat i profity z tego tytułu nas nie ominą. Zaganiani na co dzień, często nie mamy głowy do takich rzeczy. Pozwólmy więc alby inni pamiętali o tym dla nas.

Pozostałe dwa okienka też zaznaczamy. I tutaj warto na chwilę się zatrzymać i faktycznie zapoznać się z regulaminem serwisu. Ferpay ułatwił nam to. Adres jego regulaminu jest w formie linku, aby łatwo do niego dotrzeć.

I już jesteśmy przy końcu rejestracji. A przecież dopiero zaczynaliśmy, prawda? Teraz wystarczy kliknąć w przycisk ZAPISZ. I stało się! Z sukcesem zakończyliśmy rejestrację w Ferpay. I proszę, jakie to proste!

Co zyskujesz rejestrując się w Ferpay?

  1. najniższe ceny za przelewy międzynarodowe
  2. zawsze korzystny kurs walut
  3. fachową pomoc naszych konsultantów!

Zdecydowany? A więc do dzieła!

Zrzut ekranu 2016-09-15 o 15.17.04

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Grosz do grosza a będzie kokosza

Okazuje się, że to oszczędzanie a nie wydawanie jest cechą współczesnego Polaka. Obecnie rodacy przyznają, że chcą odkładać pieniądze. I...

Zamknij