logo

Wyślij pieniądze:

* WYŚLIJ PRZELEW DO POLSKI
* WYŚLIJ PRZELEW Z POLSKI


KONTAKT:
email: contact@ferpay.com

Tel.: +44 800 774 7477
0 1733 808 928 

23. finał WOŚP w Londynie!

Przelewy bez granic > Lifestyle  > 23. finał WOŚP w Londynie!

23. finał WOŚP w Londynie!

Razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i Hurricane of Hearts zbieramy pieniądze dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. Wrzuć do puszki z Ferpay! Jako Główny Sponsor tegorocznego WOŚP w Londynie zapraszamy do grania z nami w największej orkiestrze dobrych serc!

Już 11 stycznia 2015 r. spotkamy się, aby kolejny raz wesprzeć WOŚP! W tym roku Ferpay jest Głównym Sponsorem 23. finału w Londynie. Możecie być pewni, że będzie się działo!

Dzień wcześniej, 10 stycznia w klubie Scala wystąpi Czesław Mozil. W trakcie finału zagrają dla Was m.in.: Big Cyc, Czarno-Czarni, Kabanos i Hunter, a dzięki zespołowi OUT usłyszycie kawałki Deep Purple, Erica Claptona, AC/DC, Dżemu i wielu innych! Aukcje poprowadzi Krzysztof Skiba, a Marcin Marchelski z Radia Star i Polska Szkoła im. św. Franciszka przygotowali dla dzieci gry i zabawy przy Smerfnych Hitach. Atrakcji nie zabraknie! Gwarantujemy świetną zabawę dla każdego i oczywiście liczymy na waszą hojność ;)

Już teraz możesz wrzucić do puszki z Ferpay!

Widzimy się w Scali!

275 Pentonville Road, King’s Cross

London, United Kingdom

Sie ma! :D

Podziel się:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Beard Baubles, czyli świąteczna moda dla brodaczy!

Cały świat tonie w świątecznych ozdobach i piosenkach, świąteczna gorączka rozgrzała nas do czerwoności! Świąteczny nastrój udziela się już wszystkim!...

Zamknij